Fiat 500
1.2 NL | Cabrio | Nette Staat | Climate Control | Parkeersensoren | Lichtmetalen Velgen | 2 Sleutels |
Direct kopen, basisprijs: € 6.245,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.245,-
LEASEPRIJS: € 102,93 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.249,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat 500 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 NL | Cabrio | Nette Staat | Climate Control | Parkeersensoren | Lichtmetalen Velgen | 2 Sleutels | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 26 september 2012 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 106.379 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 102,93 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.245,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-781-VH |
| Motorinhoud: | 1.242 cc |
| Vermogen: | 51 kw / 70 pk |
| Laadvermogen: | 404 kg |
| Gewicht: | 916 kg |
| Wielbasis: | 230 cm |
| Breedte: | 163 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.320 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 400 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 15"
- Panoramisch glazen dak met zonblindering
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Wit/rode bicolore lak met grijze bies
- Infotainment
- Blue & Me
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- Automatisch geregelde airconditioning
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- start/stop systeem